‘Fizaria’ Firmamız sektöre ilk adımlarını 2020 Yılında bir yaz öncesi attı. Üretim kalitesi ve kapasitesi, tasarım tarzıyla sektördeki yerini aldı. firmamızın karakteristik yapısıyla önceliğimiz müşterilerin memnuniyeti ve kaliteli bir kitleye hedeflemek oldu. Her zaman tek önceliğimiz üretimin fazlalığından ziyade piyasa çıkaracağımız ürünün en iyi kalite olmasıydı; gerek kumaş kalitesi, dikiş, baskı vb. her alanda en kaliteli hizmeti verdiğimizi gönül rahatlığı ile söyleye biliriz.
‘‘Fizaria’’ Firmamız Başlangıçta KADIN GİYİM ile Tekstil Sektöründe yer almaya başlamıştır.

MİSYON

Misyonumuz, İlk aşamalarda ülke sonrasında dünya çapında bilinilirlik ve güven sağlamaktır. En önemli hedeflerimizden diğerleri ise tüketicinin ürünlerimizde mükemmel kalite deneyimini tam anlamıyla yaşatmak, tüketicinin tercihlerini ve isteklerini ön planda tutmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak derecelenebilir şekilde bir yol’da ilerleye bilmek istiyoruz.

VİZYON

Vizyonumuz, Ürün kalitesi , Verilen müşteri hizmeti , Girişimci, Yenilikçi, Saygın kimliği ile sektörde öncü ve özgün bir dünya markası olmaktır.